Mūsų paslaugos

Kokybiškai, profesionaliai ir greitai atliekame vertimus į/iš daugelio pasaulio kalbų. Biure dirba tik filologinį išsilavinimą turintys vertėjai. Sukaupta ilgametė vertėjų darbo patirtis leidžia tikslingai panaudoti savo profesinius įgūdžius. Mūsų vertėjai verčia įvairių sričių tekstus: teisinius, medicininius, ekonominius, grožinės literatūros, techninius, audio, reklaminius, rinkodaros, švietimo, mokomosios medžiagos ir kt. sričių. Gavę užsakymą deleguojame jį atitinkamos srities ekspertui, kurių dauguma vertimus atlieka į savo gimtąją kalbą. Tai užtikrina aukštą atliktų vertimų kokybę.

Visi atlikti vertimai yra tikrinami ir redaguojami ilgametę patirtį šioje srityje turinčių redaktorių. Redaguojame interneto svetainių tekstus, raštus, sutartis, reklaminius lankstinukus, aprašymus ir daugybę kitų ndokumentų. Jei dokumento vertimas atliekamas mūsų biure – redagavimo paslauga papildomai neapmokestinama.

Atliekame maketavimo darbus. Jeigu Jūsų dokumente gausu nuotraukų, paveikslėlių, schemų, brėžinių ir kitų grafinių elementų – nerimauti neverta. Visi šie elementai atitinkamai atsiras ir išverstame dokumente.

Visi mūsų biure išversti dokumentai, klientui pageidaujant, tvirtinami vertimų biuro antspaudu. Jeigu nepakanka išversto dokumento teisingumą liudijančio biuro antspaudo – dokumentus tvirtiname notariškai.

Negalite atvykti atsiimti vertimo, neturite laiko, nenorite gaišti laiką stovėdami automobilių spūstyse, gyvenate ar dirbate kitame mieste?  Mūsų biure atliktus vertimus NEMOKAMAI pristatysime į vietą asmeniškai arba Lietuvos paštu išsiųsime Jums nurodytu adresu, į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį ar užsienį.

  • Vertimų biuro paslaugos Vilniuje
  • Vertimų biuro paslaugos Kaune
  • Vertimų biuro paslaugos Klaipėdoje
  • Vertimų biuro paslaugos Šiauliuose
  • Vertimų biuro paslaugos Panevėžyje
  • Vertimų biuro paslaugos kituose Lietuvos miestuose
  • Vertimų biuro paslaugos Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Suomijoje, D. Britanijoje, Nyderlanduose ir kt.
Kodėl mes?

Kokybiškai ir laiku atliekame dokumentų vertimus iš/ -į daugelį pasaulio kalbų.

Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs, vertėjo, filologinį išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį turintys vertėjai.

Garantuojame gautos informacijos konfidencialumą.

Orientuojamės į pasitikėjimu grįstą ilgalaikį bendradarbiavimą.

Kiekvieną mūsų vertimų biure atliktą vertimą redaguojame ir klientui pateikiame sumaketuotą t.y. išverstas dokumentas vizualiai atrodys taip pat kaip ir originalas, tik bus pateiktas Jums reikiama kalba.

Dokumentų vertimus tvirtiname vertimų biuro antspaudu arba notariškai.

Nemokamai pristatysime išverstus ir patvirtintus dokumentus Jums į biurą ar ofisą.