Kainos

Dokumentų vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tris aspektus:
 – apimtį,
– iš/ -į kurią kalbą yra atliekamas vertimas
– kt.

Verčiamo dokumento apimtis yra įvertinama apskaičiavus dokumentą sudarančius spaudos ženklus. Skirtingai nei daugelis kitų vertimų biurų mes 1 psl. skaičiuojame kaip 1700 spaudos ženklų be tarpų. Nepraleiskite progos sutaupyti nenukenčiant kokybei!

Mes apskaičiavome, kad šis apimties įvertinimo metodas leidžia kiekvienam mūsų klientui sutaupyti vidutiniškai apie -12 proc. vertimo kainos!

Dokumento vertimo kaina priklauso nuo kalbos iš/į kurią jis yra verčiamas. Mūsų profesionalių vertėjų komanda gali pasiūlyti vertimo paslaugas į daugelį pasaulio kalbų. Vertimo paslaugų kaina, priklausomai nuo kalbų kombinacijos, teksto specifikos ir apimties yra nuo 6 EUR/ 1psl. Norite sužinoti kokia būtų būtent Jūsų dokumento vertimo kaina? El. paštu atsiųskite dokumentą/tekstą, laiške nurodydami į kokią kalbą Jums yra reikalingas vertimas bei vertimo atlikimo terminą ir 2 val. laikotarpyje mes NEMOKAMAI Jums paskaičiuosime ir atsakysime.

Ne kiekvienam atliktam vertimui yra reikalingas vertimo tvirtinimas. Tačiau jeigu taip atsitiko, kad Jūsų dokumento vertimą reikia patvirtinti vertimų biuro ar notaro antspaudu, mes mielai Jums suteiksime šią paslaugą! Patvirtintus dokumentus paimsime ir pristatysime Jums NEMOKAMAI.

 

Vertimų tvirtinimo kainos* (*Svarbu! Tvirtinami tik mūsų biure atliktų dokumentų vertimai)
Vertimo tvirtinimas vertimų biuro antspaudu 3,00 € /dok.
Notarinis vertėjo parašo tikrumo tvirtinimas 7,00 € /dok.
Notarinis dokumento nuorašo tvirtinimas 3,00 € /psl.

 

Vertimų biure Eurovertimai taikoma lanksti nuolaidų sistema tiek jau esamiems, tiek naujiems klientams. Priklausomai nuo vertimų apimties galime pasiūlyti net iki -10 proc. nuolaidą! Esame lankstūs ir konkurencingi, todėl visada randame sprendimą kiekvienoje situacijoje!

Turite klausimų? Rašykite el. paštu info@eurovertimai.lt arba skambinkite mob. nr. +370 602 06011. Atsakysime į visus Jums aktualius klausimus.