Apie mus

Ieškote įmonės, kuriai galėtumėte patikėti diplomo, paso, santuokos ar gimimo liudijimo, instrukcijos, internetinės svetainės, įmonės sutarčių, reklaminių lankstinukų, katalogų, aplankų, etikečių ar kito svarbaus, konfidencialaus dokumento vertimą?

“EUROVERTIMAI” – Jūsų dėmesio vertas partneris!

“EUROVERTIMAI” – vertimų biuras jau 5 metus teikiantis profesionalias vertimų paslaugas į/iš daugelio pasaulio kalbų. Mūsų vertimų biure dirba tik filologinį, vertėjo išsilavinimą ir ilgalaikę darbo patirtį turintys vertėjai. Mes visada stengiames atitikti Jūsų lūkesčius. Orentuojames į kokybišką ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Esame punktualūs atlikdami Jūsų patikėtų dokumentų vertimus.

Patenkintas užsakovas – tai ką vertiname labiausiai! Todėl mes visada žaidžiame už Jūsų komandą, norime tapti Jums ar Jūsų įmonei kaip asmeninis advokatas ar šeimos gydytojas.

“EUROVERTIMAI” KOMANDA!

Kodėl mes?

Kokybiškai ir laiku atliekame dokumentų vertimus iš/ -į daugelį pasaulio kalbų.

Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs, vertėjo, filologinį išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį turintys vertėjai.

Garantuojame gautos informacijos konfidencialumą.

Orientuojamės į pasitikėjimu grįstą ilgalaikį bendradarbiavimą.

Kiekvieną mūsų vertimų biure atliktą vertimą redaguojame ir klientui pateikiame sumaketuotą t.y. išverstas dokumentas vizualiai atrodys taip pat kaip ir originalas, tik bus pateiktas Jums reikiama kalba.

Dokumentų vertimus tvirtiname vertimų biuro antspaudu arba notariškai.

Nemokamai pristatysime išverstus ir patvirtintus dokumentus Jums į biurą ar ofisą.

Mūsų tikslas

„Mūsų tikslas – tapti nematomu Jūsų įmonės padaliniu arba – Jūsų asmeniniu vertėju, padedančiu operatyviai, kokybiškai ir tinkama kalba pateikti informaciją Jūsų partneriams, užsakovams, klientams, tiekėjams ir kolegams, kalbantiems kita kalba!“

Užpildykite žemiau esančią formą, prisekite failą, nurodykite, į kokią kalbą reikalingas vertimas, terminas, mes per 2 val. NEMOKAMAI paskaičiuosime sąmatą:    Prisegti failą