D.U.K.

Kokios garantijos teikiamos vertimo paslaugoms?

Jeigu gavę vertimą turite klausimų, pastebėjimų, norite, kad jis būtų pakoreguotas atsižvelgiant į Jūsų pastabas, vertimo darbams suteikiame 5 dienų garantiją. Patenkintas užsakovas, tai ką mes vertiname labiausiai!

Kaip apskaičiuojama vertimo kaina ir nuo ko ji priklauso?

Skaičiuojant vertimo kainą yra įvertinami du pagrindiniai aspektai, tai dokumento apimtis ir kalba, iš kurios ir į kurią dokumentas yra verčiamas. Vertimo atlikimo terminas, kai kuriais atvejais, taip pat turi įtakos vertimo kainai. Skubūs vertimai, ties kuriais reikia dirbti savaitgaliais, švenčių dienomis ar vakarais gali kainuoti brangiau.

Kaip yra apskaičiuojama dokumento vertimo apimtis?

Dokumento vertimo apimtis yra apskaičiuojama įvertinus jį sudarančių spaudos ženklų skaičių. Skirtingai nei kiti vertimų biurai, 1 psl. mes skaičiuojame kaip 1700 spaudos ženklų be tarpų. Šis apimties skaičiavimo metodas klientui leidžia vidutiniškai sutaupyti -12 proc. vertimo kainos.

Dokumento vertimo apimtį galite apskaičiuoti word faile, suradę funkciją „word count“ ir pasirinkę „statistics“. Atsidariusiame lange rasite punktą „characters without spaces“. Šis skaičius ir parodo dokumento vertimo apimtį spaudos ženklų be tarpų. Svarbu! Ši funkcija neapskaičiuoja paveikslėliuose ir diagramuose esančio teksto apimties.

Ar dirbate su juridiniais ir fiziniais asmenimis?

Vertimo paslaugas teikiame tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Ar išversti dokumentai yra maketuojami?

Taip. Visi mūsų biure atliekami vertimai klientui yra pateikiami sumaketuoti.

Kaip aš galiu atsiskaityti už vertimą?

Už suteiktas vertimo, redagavimo, maketavimo ir tvirtinimo paslaugas galite atsiskaityti bankiniu pavedimu arba grynaisiais.

Kiek laiko užtrunka dokumento vertimas?

O kada Jums reikalingas išverstas dokumentas? Tikriausiai nesuklysime užbėgdami atsakyti į šį klausimą, kad vertimo reikėjo jau vakar! Mes esame profesionalai, todėl stengiamės visur būti laiku ir vietoje. Įvertindami vertimo atlikimo terminą, atsižvelgiame į tokius faktoriuis kaip teksto sudėtingumas, kalbų kombinacija, kuria yra atliekamas vertimas, užimtumas ir kt.

Ar tvirtinate dokumentų vertimus?

Taip. Tvirtiname tik mūsų biure atliktų vertimų teisingumą vertimų biuro arba notaro antspaudu. Notariškai yra tvirtinamas dokumento nuorašas ir vertėjo parašo tikrumas.