Apie mus

Ieškote įmonės, kuriai galėtumėte patikėti diplomo, paso, santuokos ar gimimo liudijimo, instrukcijos, internetinės svetainės, įmonės sutarčių, reklaminių lankstinukų, katalogų, aplankų, etikečių ar kito svarbaus, konfidencialaus dokumento vertimą?

„EUROVERTIMAI” – Jūsų dėmesio vertas partneris!

„EUROVERTIMAI” – vertimų biuras teikiantis profesionalias vertimų paslaugas į/iš daugelio pasaulio kalbų. Mūsų vertimų biure dirba tik filologinį, vertėjo išsilavinimą ir ilgalaikę darbo patirtį turintys vertėjai. Mes visada stengiames atitikti Jūsų lūkesčius. Orentuojames į kokybišką ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Esame punktualūs atlikdami Jūsų patikėtų dokumentų vertimus.

Patenkintas užsakovas – tai ką vertiname labiausiai! Todėl mes visada žaidžiame už Jūsų komandą, norime tapti Jums ar Jūsų įmonei kaip asmeninis advokatas ar šeimos gydytojas.

PATIKĖKITE KALBOS SUBTILYBES MUMS!

Mūsų tikslas – tapti nematomu Jūsų įmonės padaliniu arba – Jūsų asmeniniu vertėju, padedančiu operatyviai, kokybiškai ir tinkama kalba pateikti informaciją Jūsų partneriams, užsakovams, klientams, tiekėjams ir kolegams, kalbantiems kita kalba!